Nasza firma

„Home&Care” Obsługa nieruchomości prowadzona przez Monikę Kilińska-Janawa działa nieprzerwanie na rynku krakowskich nieruchomości od 2010 roku.

Specjalizujemy się w kompleksowym zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami mieszkalnymi, w zarządzaniu najmem oraz obsłudze nieruchomości.

W ramach prowadzonej działalności  zapewniamy pełną obsługę zleconych nam do zarządzania nieruchomości.

Począwszy od organizacji Wspólnot Mieszkaniowych poprzez ich obsługę finansową,  administracyjną, techniczną i utrzymanie terenów zielonych.

Naszym zadaniem jest utrzymanie założonego standardu powierzonego nam obiektu i zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i komfortu Właścicieli nieruchomości.

Działamy zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodowej Zarządcy Nieruchomości i Standardami Zawodowymi przyjętymi przez Polska Federację Organizacji Zarządców i Administratorów Nieruchomości.

Systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje, aby na bieżąco dostosowywać działalność do wymagań właścicieli nieruchomości.

Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu dedykowanym do obsługi nieruchomości i korzystamy z najnowszych rozwiązań informatycznych.

Współpracujemy z firmami i osobami, których wiedza i doświadczenie zapewniają najlepszy standard usług dla obsługiwanych przez nas nieruchomości.

Licencje i uprawnienia

Licencja Zarządcy Nieruchomości 001

Co mówią o nas klienci

Nasi partnerzy

Szukasz profesjonalnej obsługi nieruchomości?